طرح لایه باز فراپیکسل تقویم 1400

شرایط و ضوابط

بعد از خرید فایل تعداد دانلود نامحدود است

بعد از خرید تاریخ انقضا ندارد

وجه به هیچ وجه قابل برگشت نیست

قوانین و مقررات :

۱- کلیه فعالیت های farapixel.com منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

۲- تمامی کالاها و خدمات farapixel.com ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

۳- این وب‌سایت متعلق به گروه فراپیکسل می‌باشد . این سایت (فراپیکسل ) دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست.

۴- کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها (رایگان یا پولی) متعلق به سایت فراپیکسل بوده و کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های دانلود شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد قانونی می باشد.

استفاده از خوشنویسی و تایپوگرافی های سایت در طراحی، پروژه های ویدئویی و … به قصد فروش فایل در اینترنت و شبکه های مجازی ممنوع می باشد. (استفاده از خوشنویسی و تایپوگرافی های سایت در طراحی به قصد چاپ و اخذ هزینه طراحی از مشتری بابت فایل طراحی شده بلامانع است)

۵- دانلود و خرید فایل هایی که از این سایت (فراپیکسل ) انجام میشود ،خریدار هیچگونه حق مالکیتی نسبت به طرح نداشته و فقط مجاز به چاپ طرح ها میباشد.

درصورتیکه که برای کسب و کار خود سامانه آنلاین نظیر سایت، کانال تلگرام و… راه اندازی نموده اید می بایست نکات زیر را رعایت کنید:

قرار دادن فایل لایه بازی که از این سایت ( فراپیکسل ) دریافت کرده اید در سامانه ممنوع می باشد.

۶- سایت فراپیکسل متعهد به حفظ حریم شخصی و اطلاعاتی که هنگام ثبت نام دریافت میکند میباشد

۷- طرح هایی که در این سایت توسط طراحان آماده میشود ، تلاش شده تا اشتباهات تایپی و محتوا به حداقل برسد ، اما بازبینی ، ویرایش و تایید نهایی به عهده خریدار می باشد و این سایت هیچ گونه مسئولیت در قبال این گونه اشتباهات را نخواهد داشت لذا از شما همراهان عزیز خواهشمندیم دقت لازم قبل از چاپ را از صحت محتوا و … را داشته باشند.

۸- این سایت در قبال فایل هایی که دانلود و روی سیستم شخصی خریدار ذخیره شده باشد مسئولیتی نخواهد داشت ، برای احترام به حقوق مشتری در صورت پاک شدن و هر مشکل بوجود آمده بعد از دانلود در همان روز و فقط یک بار فایل خریداری شده از طریق دیگر( ایمیل یا …) ارسال میشود . در غیر این صورت فایلی که خریداری شده مجدد ارسال نخواد شد.

۹- مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی سایت farapixel.com بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند و در هنگام بستن سایت از حساب کاربری خود خارج شوند.